Kuşkonmaz Diken

Kuşkonmaz diken adıyla bilinen kuş kovucu ürünümüz uzun yıllar yapılan ar-ge çalışmaları sonucu CE sertifikalı ve 6 adet TSE belgesine mevcuttur. Uygulayan kişiye ve kuşlara herhangi bir zararı bulunmayan bu ürünümüze piyasada Kuşkonmaz Teli, Plastik Kuşkonmaz, Kuş Kovucu Diken, Kuş Savar, Kuş Kovar gibi isimlerle hitap edilmektedir.

Bu Kuşkonmaz diken ürünlerimiz Elektrik Hatlarında, Bina Çatılarında , Cam Önlerinde , Balkonlarda, Klima Motoru Üstlerinde , Verandalarda, Parapetlerde , Elektrik Tellerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Ve yarattığı kirlilikten dolayı harcanan temizlik ücretini sıfıra indirgemektedir. Elektrik Hatlarında ise kuşların yarattığı ( Çarpılmalar, Tel Kopması, Trafolara Zarar Vermek ) gibi konularda  %100 etkilidir. Elektrik hatlarında meydana gelen bir kaza sonucu kuşlarda zarar görebilmektedir. Bizim şirket olarak kuruluş amacımız kuşlara hiçbir zarar vermeden göç edebilmelerini sağlamaktadır ve değerli müşterilerimizin sağlıklı yaşam alanlarına sahip olmasıdır.

Birçok kullanım alanına mevcut olan ürünlerimiz polikarbon plastikten imal edilmektedir. 50 CM Uzunluğunda ve 1 MT uzunluğunda üretilebilmektedir. 5 CM Genişlikten 25 CM Genişliğe kadar üretim ağımız bulunmaktadır.

Kuşkonmaz Diken Hakkında Bilgi ve Sipariş İçin