Kuş Kovma Yöntemleri

Kuş kovma yöntemleri 2014 yılından bu yana sürekli yapılan araştırmalar ve geliştirmeler sonucu ortaya çıkan ürünlerden yardım alarak kuşlardan uzak bir yaşam sunma imkanıdır. Kuşlar bildiğiniz üzere kirlilik ve salgın hastalık taşıyıcı özelliklere sahip canlılardır. Kuşlara herhangi bir zarar vermeden onları uzaklaştırmanın birçok yöntemi bulunmaktadır. İlk önceliğimiz hayvan sağlığı olmalıdır.

Öncelikle kuşlara asla zarar vermeyen Plastik Kuşkonmaz Dikenlerini önermekteyiz. Satışını ve üretimini yapmış olduğumuz ürünlerin piyasada uygun fiyatlı bulunan Tel dikenli olanlara nazaran diken uçları yuvarlatılmıştır ve hiçbir kuşa zarar vermemektedir. Tabiî ki uygulama yapacak kişiyede zarar vermemesi önemli bir husustur. Bunun için paslanan , oksitlenen vb tel dikenli ürün üretimi yapmamaktayız. Sağlık bakanlığının da yasakladığı bu ürünler hem kuşlara hemde uygulayan kişiye zarar verebilmektedir.

Kuş kovma yöntemleri için birde yine satışını yapmakta olduğumuz oldukça etkili geniş alanlarda kullanılabilecek Ultrasonik ve Sonik kuş kovucu ses cihazlarımız mevcuttur. Bu ürünlerde kuşlara zarar vermemekte olup sadece onların duyabileceği şekilde ses çıkartıp sizlerin yaşam alanından uzaklaştırmaya yaramaktadır.

Kuş Kovma Yöntemleri Nerelerde Etkilidir ?

Kuş kovma yöntemleri genel olarak Gökdelenlerde , Havaalanlarında, Camekan Binalarda, Bahçelerde , Parapetlerde, Güvercinliklerde, Verandalarda, Elektrik Hatlarında sıklıkla uygulanmaktadır. Bina temizliği ücretini minimuma indirgeyen ürünlerimiz ile sizlerde kârlı çıkabilirsiniz. Uygun fiyatlı kuşkonmaz dikeni sipariş ederek gelecek nesillere sağlıklı bir yaşam alanı sunabilirsiniz.

Sipariş ve Detaylı Bilgi Almak İçin