Plastik Kuşkonmaz Diken

Plastik Kuşkonmaz Diken Nedir ?

Plastik Kuşkonmaz Diken olarak adlandırılan bu ürün kuş kovucu ürünler arasında en etkili olanıdır. Kısa sürede büyük başarılar ve memnuniyet kazanmıştır. Plastik kuşkonmaz dikenleri sizleri Karga, Martı, Güvercin, Serçe, Kırlangıç, Saksağan gibi yaşam alanlarınızda yaşayabilecek olan kuşlardan uzak tutmaktadır.

Kuşları Yaşam Alanlarımızdan Neden Uzaklaştırmalıyız ?

Kuşlar doğaları gereği ve bünyeleri bizlerden çok farklı çalıştığı için çoğu mikroba ve bakteriye dayanıklı olup bünyelerinde taşıyabilmektedirler. Bu durum sizlerin yaşam alanına taşındığında hiçbir ön belirti göstermeden vucudunuza geçebilmektedirler. Bu durum sizlere ölümcül hastalıklara kadar götürmektedir. Bu durumda plastik kuşkonmaz ürünümüz devreye girmektedir. Sizleri bu durumdan %100 kurtarmakta ve sizlere sağlıklı bakterisiz bir yaşam alanı sunmaktadır.

Plastik Kuşkonmaz Nerelerde  Kullanılır ? Nerelerde Etkilidir ?

Plastik Kuşkonmaz dikenleri kullanım alanları olarak Çatılar, Teraslar, Parapetler, Bahçeler, Yazlık, Bina pervazları, Cam Önleri, Balkon Demirleri, Klima Motorlarında, Gemi Güvertelerinde, Havaalanı Kulelerinde, Seralarda, Verandalarda sıklıkla kullanılmaktadır. Nerelerde etkilidir kısmından bahsedecek olursak müşteri portfoyümüz genel olarak Havalanı, Otel, Hastane, İnşaat, Camekan Binalar, Gökdelenler, Alışveriş Merkezleri, Yazlık Siteler gibi alanlarda oldukça etkilidir. 

Plastik Kuşkonmaz Ürün Özellikleri İçin Tıklayınız.

Ürün Hakkında Detaylı Bilgi ve Sipariş İçin

plastik-kuskonmaz-siparis